Contact

Algemeen
WinterWelVaart
Stichting Samenwerkende Nautische Organisaties Groningen
P/a Stationsstraat 30
9679 ED Scheemda
0597-593464
info@winterwelvaart.nl
KvK 01123401
Btw NL0037032401

Organisatie WinterWelVaart 2016

Projectleiding
Onderzoeksbureau Elles Bulder
info@ellesbulder.nl

Productie
Frank de Boer
productie@winterwelvaart.nl

Algemene programmering
Renate Dokter
renate@winterwelwaart.nl

Kinderprogrammering en vormgeving
Maaike Hermse
maaike@winterwelvaart.nl

Muziekprogrammering
Laurens Dijkstra
laurens@winterwelvaart.nl

Vrijwilligerscoördinator
Koos Kobes
Koos@winterwelvaart.nl

 

Publiciteit
Laura Kroes
laura@winterwelvaart.nl

Renate Dokter
renate@winterwelvaart.nl

Horeca
Harrie de Vries
horeca@winterwelvaart.nl


Kerstmarkt

Simone Wielinga
Lisa Stollé
stardust.festivals@gmail.com

Noordelijk Scheepvaartmuseum
Carla de Groot
c.degroot@noordelijkscheepvaartmuseum.nl
050-3122202

Kunstroute
Anke Slooff en Francis van Dijk

Bestuur
Jan Wiebe van Veen (Noordelijk Scheepvaartmuseum)
Carla de Groot (Noordelijk Scheepvaartmuseum)
Sasja van Brink (Schipper)
Klaas Bosch (Schipper)
Jet ter Heegde
Henk Cuperus