Algemeen

WinterWelVaart
Stichting Samenwerkende Nautische Organisaties Groningen
Brugstraat 24
9711 HZ Groningen
KvK 01123401
Btw NL0037032401

 

Bestuur

Carla de Groot (Museum aan de A) 

Nicolette Bartelink (Museum aan de A)

Konnie Werkman (schipper)  

Klaas Bosch (schipper)

Jet ter Heegde (A-kwartier)         

Ademiek Gerritsma (A-kwartier)      

Giorgio Achterbosch (A-kwartier)  

Projectteam WinterWelVaart

Kapitein
Harrie de Vries  (06-25186848)
harrie@winterwelvaart.nl 

 

Assistent-Projectteam   
Nicki Günther
nicki@winterwelvaart.nl

 

Productie
Pascal Nieuwland
pascal@winterwelvaart.nl 

 

Marktcoördinator
Renée Trentelman
renee@winterwelvaart.nl 

 

Artistiek leider
Lynn Zwartsenburg
lynn@winterwelvaart.nl

 

Assistent artistiek leider

Koen Hubertds

koen@winterwelvaart.nl

 

Educatie
Michelle Corbier
michelle@winterwelvaart.nl

 

Horeca
Daan van de Geer
daan@winterwelvaart.nl 

 

Publiciteit
Karlijn Donders
karlijn@winterwelvaart.nl 

 

Vrijwilligerscoördinator 
Renée Trentelman
renee@winterwelvaart.nl

 

 

 

Financiën
Carla de Groot
c.degroot@noordelijkscheepvaartmuseum.nl

 

 

Aanmelden als vrijwilliger: 

renee@winterwelvaart.nl

 

Aanmelden schippers bruine vloot:

klaas@spesmea.nl


jornholwerda